Piknik Rodzinny 2014 / zdjęcia

DSC_5451-nJuż po raz dziewiąty Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława BM w Sterkowcu, przy współpracy z Radą Rodziców oraz Sołectwem Sterkowiec, zorganizowała coroczny Piknik Rodzinny pod hasłem „Bądźmy Razem”. W minioną sobotę, 7 czerwca, na boisku szkolnym zgromadziło się wiele osób – mieszkańców Sterkowca i Wokowic, sympatyków naszej szkoły, a także zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi:

Burmistrz Miasta Brzeska pan Grzegorz Wawryka, przewodniczący RM Tadeusz Pasierb, RP Tomasz Latocha oraz naczelnik WEKiS Józef Cierniak, także sołtysi Wokowic – Marian Czernik i Szczepanowa – Anna Lubowiecka.

Nasz Piknik to święto rodziny, dlatego też impreza rozpoczęła się występami najmłodszych uczniów, którzy składali życzenia mamom i tatom z okazji ich świąt. Uczniowie klasy VI przedstawili zabawny skecz, żegnając się tym samym z murami naszej szkoły. Następnie pokaz taneczny zaprezentowały uczennice klasy IV i V wraz z gościnnie do nas przybyłymi dziewczynkami z Jadownik i Poręby Spytkowskiej. Był także występ świetlicowej grupy teatralnej oraz występ gitarowy. Wojowie Świętego Stanisława zaprezentowali pokaz bitwy średniowiecznej oraz ekwipunku. Zaśpiewał również dla nas radosne piosenki nasz katecheta – ks. Sławomir Krzyżanowski. Główną atrakcją były zabawy prowadzone przez animatora, p. Mariusza Kurantkiewicza, który rozruszał wszystkich zebranych na boisku szkolnym.

Podczas trwania Pikniku można było poczęstować się pysznymi słodkościami, a także kiełbaskami z grilla. Zabawę uatrakcyjniała również zabawa fantowa z atrakcyjnymi nagrodami oraz malowanie twarzy.

Bardzo ważnym punktem programu było rozdanie nagród w konkursach szkolnych, a także wręczenie zasłużonym dla dzieci „Gwiazd Szeryfa UNICEF”.

To rodzinne spotkanie nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie i hojność wielu osób, w tym sponsorów.

Serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok.

Galeria zdjęć <==

PSP Sterkowiec

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *