Zmarł ratownik medyczny hospitalizowany w Brzesku / 5 listopada 2020 r.

W Szpitalu Powiatowym w Brzesku zmarł ratownik medyczny z Brzeska. Pochodzący ze Sterkowca Wiesław Słupski był długoletnim pracownikiem SPZOZ w Brzesku, gdzie pełnił funkcję kierowcy karetki i członka Zespołu Ratownictwa Medycznego. Niestety, personel oddziału covidowego brzeskiego szpitala przegrał walkę o Jego życie – odszedł na wieczny dyżur we wtorek 10 listopada.

Współpracownicy wspominają go jako życzliwego kolegę i przyjaciela oraz człowieka wielkiego serca, oddanego pracy i zawsze gotowego nieść pomoc innym.

Koronawirus po raz kolejny pokazał, że nie oszczędza ludzi, którzy codziennie walczą na pierwszej linii frontu z tym śmiertelnie groźnym przeciwnikiem. Pamiętajmy o poświęceniu służb medycznych – oni też mają rodziny, bliskich, chcą żyć! Bądźmy odpowiedzialni!

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w kościele na cmentarzu w Szczepanowie 16 listopada 2020 r. o godzinie 14:00 (Różaniec św. godz. 13:30).

– Pogrążonym w żałobie Najbliższym, Rodzinie oraz Przyjaciołom Dyrekcja i Współpracownicy SPZOZ w Brzesku składają kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na profilu SPZOZ w Brzesku

 

SPZOZ Brzesko / IB

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *