Jadowniki / Spowodował kolizję i uciekł! / 17 stycznia 2020 r.

W piątek 17 stycznia 2020 r. ok godz 11:00 w w Jadownikach na ulicy Staropolskiej za sklepem Groszek jadąc w kierunku Sterkowca doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu został poszkodowany mieszkaniec Sterkowca.

Sprawca zdarzenia poruszał się czarnym (ciemnym, granatowym) Peugeotem 407 lub podobnym modelem. Sprawca wypadku uderzył w tył Seata i uciekł z miejsca zdarzenia. Wg świadków sprawca zdjął tablice rejestracyjne i uciekał w stronę Sterkowca. Prawdopodobnie wjechał do lasu przy punkcie skupu złomu w Jadownikach.

Dodatkowo: Seat został wepchnięty na samochód który znajdował się przed nim. Tył tego samochodu został zniszczony. Kierowca uciekinier ma około 20-22 lata i prawdopodobnie jest prawdopodobnie pracownikiem warsztatu samochodowego lub usług wymiany szyb samochodowych.

– Poszukujemy osób, które mają jakieś informacje lub posiadają zapis monitoringu w rejonie wypadku. Z góry dziękujemy za pomoc w ustaleniu sprawcy. Informacje, także anonimowe można przesłać na nr tel.: 515974694, na Facebook lub inny dowolny sposób – apeluje syn poszkodowanego mężczyzny.

Wszystkie osoby które mogą dysponować informacjami przydatnymi w odnalezieniu sprawcy – prosimy o pomoc.

zdjęcie poglądowe

Sterkowiec.pl

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *