Wieczór z teatrem – „Sekrety baronowej” w Domu Kultury w Sterkowcu

10150742_517890281649082_3589665535872168426_n22 kwietnia (wtorek) o godz. 19.00 w Domu Kultury w Sterkowcu w ramach „Wieczoru z teatrem” prezentacja spektaklu komediowego – „Sekrety baronowej”.

Zapraszamy szczególnie Mieszkanki Sterkowca (wstęp wolny)

Oprócz spektaklu także słodka niespodzianka.

Bilety – wstęp wolny.
Dodatkowe informacje i rezerwacja miejsc: Tel. 504 154 146.

Wydarzenie na facebooku <==

================

O spektaklu

„Sekrety Baronowej”
w reżyserii Inki Dowlasz;
… wystąpi: Zina Zagner

Czynsz, gaz, prąd, dług, to codzienne problemy samotnej kobiety, której życie nie oszczędziło trosk i kłopotów. Pomimo tego nie brak jej poczucia humoru i nadal z dużą wnikliwością obserwuje otaczający ją świat. Swoje rozważania kieruje do rzeźby nagiego mężczyzny, która przedstawia jej zmarłego męża. Gipsowy postument jest jedynym adresatem jej myśli, skojarzeń, trafnych obserwacji i uczuć.

Nowo kupiona bluzka całkowicie nadweręża jej skromny budżet i uświadamia konieczność podjęcia pracy. Dzięki mocnemu głosowi i zdolnościom aktorskim kobieta dostaje pracę w sekstelefonie.

W przerwach między rozmowami telefonicznymi robi na drutach i rozmawia z gipsową rzeźbą męża. Jej rozmówcy to samotni mężczyźni, którzy bardziej od erotycznych fantazji potrzebują wysłuchania i zrozumienia. Niestety, niezadowolony z takiego typu świadczenia usług szef zwalnia ją z pracy.

Kiedy baronowa znajduje w szafie wieczorową suknię, która nie należy do niej, uzmysławia sobie, że mąż ją zdradzał. Baronowa wynosi i przy okazji uszkadza gipsowy postument, z którego wypada stos pieniędzy, ukochany mąż jednak nie przewidział denominacji…

================

Organizatorem spotkania jest Krzysztof Bogusz – radny Rady Miejskiej w Brzesku.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *